DOPRAVA ZDARMA OD 1800,-

VLASOVÉ SÉRUM: CO TO JE A JAK HO POUŽÍVAT?

1680002162

Svět vlasové péče nabízí velké množství produktů pro všechny typy vlasů. I když je skvělé mít spoustu možností k dispozici, pochopit to, co pro vás může produkt udělat, a zjistit, jak jej nejlépe používat, je zásadním prvním krokem před jeho přidáním do vaší rutiny péče o vlasy.

Jak již bylo řečeno, pojďme sklouznout do lesklého světa vlasového séra.

Co je vlasové sérum?

Vlasové sérum dodává vlasům ochrannou bariéru. Zaceluje vlasové vlákno a chrání před stresovými faktory. Existuje celá řada sér, která vám mohou poskytnout lesklé vlasy bez krepatění. Mohou být aplikovány na vlhké nebo suché vlasy, aby poskytly řadu výhod, jako je hydratace vlasů, dodání lesku, zlepšení celkové ovladatelnosti nebo snížení krepatosti.

JAK MÁM POUŽÍVAT VLASOVÉ SÉRUM?

Aplikujte na vlhké nebo suché vlasy.

Zatímco vlasová séra jsou extrémně univerzální a lze je použít na vlhké i suché vlasy, doporučujeme, abyste se vyvarovali jejich použití na vlasy, ze kterých kape voda (tj. přímo ze sprchy, aniž byste je nejprve lehce vysušili ručníkem). Je to proto, že sérum nebude mít velkou přilnavost a nedostanete z něj maximum, kvůli přebytečné vodě.

Na vlhké, ručníkem vysušené vlasy aplikujte sérum zejména před použitím tepelných nástrojů, pro hydrataci a ochranu. Aplikací do suchých vlasů docílíte viditelného zvýšení lesku, vyhlazení, odstranění nežádoucího krepu, poletování a zacelení vysušených konečků.

Než sérum nanesete na vlasy, rozpracujte ho v dlaních.

To umožní rovnoměrnou aplikaci, abyste nepřesytili jednu oblast.

Naneste sérum do středních délek a konečků.

Stejně jako u nanášení kondicionéru, můžete sklízet výhody vlasového séra jednoduchým nanesením na střed a konečky vlasů, kde je potřeba nejvíce hydratace. Tento bod je zvláště důležitý pro ty, kteří mají jemné vlasy nebo přirozeně mastnou vlasovou pokožku. Nahromadění produktu je zvláště patrné na vašich koříncích, takže jeho přidání tam může přispět k tomu, že vaše vlasy budou vypadat mastné nebo budou zplihlé. Proto aplikujte sérum do středních délek a konečků.

Pro rovnoměrné rozložení vlasy pročesejte.

Méně je více!

Věřte nám, když říkáme, že méně je více. Začněte jednou nebo dvěma pumpičkami a zvyšujte v závislosti na délce, hustotě a poréznosti vlasů. Vždy můžete přidat další.

gloss serum1

JAKÉ JSOU VÝHODY POUŽÍVÁNÍ VLASOVÉHO SÉRA?

Vyživuje vlasy

Skvělé vlasové sérum je formulováno s přísadami bohatými na živiny, které vašim vlasům dodají dávku hydratace a pomáhají uzamknout přirozenou vlhkost.

Snižuje krepatost

Vlasové sérum vytváří ochrannou bariéru kolem každého vlasového vlákna, zabraňuje pronikání vlhkosti do vašich vlasů a umožňuje jim zůstat dostatečně hydratované zevnitř. To je nezbytné pro vyhlazení vlasů, snížení krepatění a zkrocení poletování.

Zvyšuje lesk

Vlasové sérum dodává lesk vyhlazováním vlasů. Jeho lesklý povrch je reflexní a zanechává vlasy jemné, lesklé a hedvábné.

Zabraňuje poškození

Vlasové sérum pomáhá uzavřít vlasovou kutikulu, která chrání před poškozením vlivem nepříznivého počasí, horkých nástrojů, UV záření a vlhkosti.

Vlasové sérum prospívá všem typům vlasů. Vaše rutina péče o vlasy bude kompletní, jakmile najdete tu, která je pro vás ideální.

POJĎME SE PODÍVAT NA NĚKTERÉ SLOŽKY NAŠEHO SÉRA GLOSS.ME A JEHO VÝHODY.

Arganový olej

Arganový olej je oblíbenou ingrediencí. Redukuje lámavost a třepení konečků a obsahuje fenoly a antioxidanty, které stimulují růst vlasů. Je to také hluboce hydratační složka, takže je ideální pro vlasy, které mají tendenci k suchosti.

Olej ze semen moringy

Tato složka je skvělá pro poškozené vlasy. Pomáhá dodat odolnost a sílu poškozeným vlasům. Obsahuje mnoho aminokyselin, díky kterým jsou vaše vlasy silnější a odolnější vůči poškození. I když tato složka může být přínosem pro všechny typy vlasů, je zvláště skvělá pro suché a poškozené vlasy.

Olej z rýžových otrub

Olej z rýžových otrub je nabitý omega-3 a omega-6 mastnými kyselinami. Tato složka může pomoci vaše vlasy posílit, takže jsou odolnější vůči lámání a třepení. Má také tepelné a UV ochranné vlastnosti.

Olej ze semen Cannabis Sativa

Olej ze semen Cannabis Sativa je přísada, která bere kosmetickou komunitu útokem! Více o této surovině se dozvíte na našem blogu „SLOŽENÍ: CANNABIS SATIVA SEED OIL“. Jedná se o výjimečnou přísadu, která se přidává do vlasového séra, protože přináší celou řadu výhod. Obsahuje vitamín D a chlorofyl, oba podporují růst vlasů. Obsahuje také omega-3 a omega-6, což je skvělé pro vaše vlasy.

Všechny tyto ingredience lze nalézt v našem vlasovém séru GLOSS.ME HAIR SERUM, což z něj činí perfektní super-sérum pro přidání do vaší rutiny péče o vlasy. Dodává se dokonce v praktické cestovní velikosti 25 ml, takže budete mít hladké vlasy bez krepatění, ať jste kdekoli!