DOPRAVA ZDARMA OD 1800,-

JAK BEZOPLACHOVÝ KONDICIONÉR MŮŽE VYLEPŠIT VAŠI PÉČI O VLASY

1663233747

Bezoplachový kondicionér je skvělý produkt, který byste měli mít ve svém arzenálu vlasové péče. Dokáže dodat vlasům hydrataci, chrání je před poškozením a pomáhá jemně rozčesávat nepoddajné prameny. Nejlepší na tom je, že bezoplachový kondicionér je ideální pro všechny typy vlasů. Zvláště pokud bojujete se suchými nebo krepatými vlasy, tento produkt vám kryje záda!

JAKÝ JE ROZDÍL MEZI BEZOPLACHOVÝM KONDICIONÉREM A BĚŽNÝM KONDICIONÉREM?
Bezoplachový kondicionér se může zdát podobný běžnému kondicionéru, ale jsou zde některé důležité rozdíly.

Vymývací kondicionér hraje důležitou roli ve vašem každodenním mytí; Vzhledem k tomu, že šamponování otevře vlasovou kutikulu (vnější vrstvu vlasu), aby vyčistil nečistoty, funguje vymývací kondicionér jako druhý krok k uzavření kutikuly. Také re-hydratuje vlasy a obnovuje veškerou vlhkost, která mohla být ztracena po umytí.

Bezoplachový kondicionér, jak už název napovídá, se ve vlasech ponechává a jeho hlavní úlohou je dodat více hydratace a udržet ji déle. I když je to přidaný krok k vaší rutině péče o vlasy, rozhodně vám ručíme, že je to nezbytný krok, protože poskytuje kondicionační výhody po celý den a také chrání před poškozením teplem, UV zářením a také před lámáním. Obecně se aplikuje po umytí vlasů a před jejich úpravou.

Bezoplachový kondicionér je ideální pro udržení hebkých a lesklých vlasů. Můžete jej obecně použít v krémové, sprejové nebo tekuté formě, v závislosti na specifických potřebách vašich vlasů.

PROČ JE BEZOPLACHOVÝ KONDICIONÉR TAK SKVĚLÝ?
Zde je jen několik důvodů, proč milujeme bezoplachový kondicionér:

  • Za prvé, začněme s přidanou hebkostí a leskem, které vlasům dodávají bezoplachové kondicionéry! Takže vlasy budou disciplinovanější. 

 • Je vhodný pro všechny typy vlasů – ale je zvláště užitečný pro ty, kteří mají suché vlasy, které jsou náchylné k lámání a třepení konečků, protože pomáhá obnovit a uzamknout vlhkost. Pokud jsou vaše spíše suché a náchylné ke krepatění, bezoplachový kondicionér je pěkně vyhladí a ochrání každý vlasový stvol. 

 • Máte-li kudrnaté vlasy, bezoplachový kondicionér dokáže s vašimi kadeřemi kouzlit. Tento typ vlasů je poréznější a hydratace je rychle opouští, protože přírodním olejům produkovaným vlasovou pokožkou může trvat déle, než se po pramíncích dostanou dolů. Bezoplachový kondicionér může dodat vlasům potřebnou hydrataci po celý den. 

 • Může pomoci v boji proti krepatění tím, že udrží hydrataci, která se obvykle ztrácí v horkém nebo vlhkém prostředí. Myslete na bezoplachovou kúru jako na ochrannou bariéru pro vaše vlasy! Jeho výhody také chrání vlasy po celý den před agresory, které mohou vést k poškození a lámání, jako je tepelný styling a UV záření. 

 • Pomáhá vlasy dobře pročesat! Pokud se vaše vlasy po sprše nebo po ránu stanou uzlovitými a neovladatelnými, bezoplachový kondicionér udělá kouzlo tím, že vašim vlasům dodá skluz, umožní vám je snadno rozčesat a v konečném důsledku snížit lámavost. 

 • Pokud byly vaše vlasy poškozeny teplem nebo chemickou zátěží, tento produkt vám je může pomoci opravit. Může snížit účinky nejen tepelného poškození stylingovými nástroji, ale i chemickými úpravami (např. časté barvení nebo zesvětlování). 

Bezoplachová kúra FAB.ME LEAVE-IN TREATMENT je právě ten bezoplachový produkt, který doporučujeme! Dodává se ve formě lehkého mléka ve spreji a může pomoci zlepšit zdraví a ovladatelnost vašich vlasů. Také chrání před poškozením teplem stylingových nástrojů, eliminuje krepatost, obnovuje ztracenou hydrataci, vyhlazuje … potřebujete další důvod, proč tento produkt vyzkoušet? Skvěle rozčesává!

JAK POUŽÍVAT FAB.ME LEAVE-IN TREATMENT
Bezoplachový kondicionér je součástí super jednoduchého procesu, který zanechá vaše vlasy jemné a vyživené.

KROK 1: Šampon a kondicionér
Umyjte vlasy šamponem. Ten vyčistí pokožku hlavy, zbaví ji potu a nečistot, odumřelých kožních buněk a všech zbytků vlasových přípravků. Důkladně vlasy opláchněte. Šampon otevře vlasovou kutikulu, aby vykonal svou práci, proto doporučujeme použít běžný vymývací kondicionér, který ji znovu uzavře, obnoví hydrataci a samozřejmě bojuje proti případnému vysušení.

KROK 2: Aplikujte FAB.ME
Poté, co si vlasy vysušíte ručníkem, naneste správné množství produktu, které závisí na délce vlasů, typu a úrovni poréznosti. Vždy doporučujeme začít s méně a poté přidat více, pokud si myslíte, že je to potřeba. Zaměřte aplikaci na střední délky a konečky vlasů. Vyvarujte se nanášení od vlasových kořínků. Nyní vlasy pročešte hřebenem se širokými zuby. Neoplachujte!

KROK 3: Upravte podle vašeho stylu
Vlasy vysušte a upravte podle potřeby! Vzhledem k tomu, že FAB.ME nabízí tepelnou ochranu, můžete bez obav použít své oblíbené horké nástroje pro úpravu vlasů.

Mohu používat FAB.ME každý den?
Nejčastěji se používá na čerstvě umyté vlasy. Pokud jsou však vaše vlasy spíše suché, rozhodně ho můžete použít i mezi mytím, abyste vlasům dodali potřebnou hydrataci!
Použití FAB.ME LEAVE-IN TREATMENT může vašim vlasům přinést úžasné výhody.  

Zkuste to a uvidíte sami. :)