DOPRAVA ZDARMA OD 1800,-

JAK POUŽÍVAT OBJEMOVOU PĚNU

1680002706

Od 80. let ušly pěny na vlasy TAK dlouhou cestu, od svých lepivých nebo vysušujících receptur a nyní se staly jedním z produktů pro úpravu a péči o vlasy, bez kterých se stylisté neobejdou. Je to proto, že vlasové produkty, jako je pěna pro objem, jsou tak všestranné a univerzální, že je lze použít pro všechny typy vlasů a textur. Od rovných, vlnitých až po kudrnaté.

Pěna na vlasy pomáhá vytvářet pevnost a plnost od kořínků ke konečkům, s nelepivou fixací.

Ať už tedy chcete dát svým vlasům rychlý objem, nebo chcete vytvořit účes v kvalitě salonu, jsme tu s tipy a triky od našich stylistů, které vám pomohou vytěžit z objemové pěny maximum. Jdeme do toho!

CO SE NÁM LÍBÍ NA PĚNĚ PRO OBJEM?

Než se pustíme do „proč“ a „jak“, začněme s „co“. Co je to objemová pěna?

Objemová pěna je vlasový stylingový produkt, který obvykle přichází v nadýchané, pěnové formě. Jak název napovídá, je navržena tak, aby dodala vlasům objem, ale umí mnohem víc než to. Dnešní objemové pěny vytvářejí pevnost a plnost od kořínků ke konečkům, s flexibilním a nelepivým držením. Přidaná fixace vám umožní prodloužit životnost účesu. Na vlnitých, kudrnatých vlasech pěna nejen dodá objem od kořínků, ale také dodá kudrlinám definici a držení.

Počkejte, máme ještě více důvodů, proč používat objemovou pěnu a zařadit ji do své rutiny.

VÝHODY NAŠÍ PUFF.ME OBJEMOVÉ PĚNY

Je s flexibilním držením, což znamená, že poskytuje takové držení, aby vlasy zůstaly poslušné, aniž by byly lepkavé nebo s krustou.

Je to vynikající odstrašující prostředek proti krepatění, takže je ideální pro vlhké dny. Pomáhá zamezit krepu na rovných, vlnitých i kudrnatých vlasech, aniž by je zatížila.

Neobsahuje alkohol, takže vlasy nevysušuje.

Pokud používáte tepelné stylingové nástroje, naše pěna slouží jako tepelná ochrana, aby se předešlo možnému poškození z horkých nástrojů.

Obsahuje také UV filtry, takže je skvělou pomocí, jak ochránit vaše vlasy během letních měsíců.

Také je úžasný spojenec pro kudrnaté vlasy. Je to jeden z mnoha produktů s řešením pro obnovení kadeří. Je lehká a nedodává vlasům lepkavý pocit ani nezpůsobí krustu ve vašich kadeřích. Pokud vaše kudrliny ztratily své kouzlo a chcete své kudrlinky získat zpět, pěna může být vaším majákem definice!

Receptura naší objemové pěny také obsahuje přísady, které pomáhají posilovat a dodávají vlasům lesk, takže je více než jen stylingový produkt. Pěna pro objem PUFF.ME obsahuje panthenol, také známý jako provitamin B-5, který pomáhá hydratovat vlasy a zklidňovat. Obsahuje také antioxidanty, jako je vitamín E, který dodává vlasům zářivost a zvyšuje pružnost.

V neposlední řadě je pěna perfektní pro dodání hustšího a plnějšího vzhledu vlasů od kořínků ke konečkům.

1111

JAK POUŽÍVAT OBJEMOVOU PĚNU

1. Naneste 1-2 „dlaně“ pěny do vlasů.

Protřepejte plechovku a naneste 1-2 dlaně nadýchané pěny na vlasy od kořínků ke konečkům. K rovnoměrnému rozložení produktu můžete použít hřeben nebo kartáč.

Pěnu lze aplikovat na vlhké nebo suché vlasy, ale pro většinu těch, kteří s používáním produktu začínají, bude snazší dosáhnout rovnoměrného a důkladného nanesení, když jej použijete na vlhké, čerstvě umyté vlasy. Použitím na vlhké, čerstvě umyté vlasy se také ujistíte, že na vlasech není nahromaděný produkt, který je již může zatěžovat.

2. Vlasy si vysušte.

Objemová pěna obsahuje tepelnou ochranu, takže sušte fénem nebo difuzérem zcela bez obav!

Při fénování doporučujeme zaměřit se na lifting u kořínků, abyste ten objem opravdu zvýraznili. Navíc, použití kulatého kartáče a koncentrační trysky na vašem fénu poskytne fénování velký a plný pohyb, který je žádaný.

3. Dokončete podle stylu.

Pokud toužíte po přirozenějším vzhledu, určitě zde můžete ukončit svou vlasovou rutinu a garantujeme vám, že budete mít nádherný objem a výhody, které pěna nabízí.

Pokud však máte náladu na vytvoření propracovanějšího vyfoukání, můžete pokračovat přidáním kulmy a vytvořit vlny. Alternativně můžete použít velké natáčky a vytvořit tak velký „výbuch“ inspirovaný 90. lety, ale nově, plný pohybu.

Objemová pěna je skvělým produktem pro úpravu vlasů pro každého, kdo chce svým vlasům dodat objem, plnost a hustotu. Snadno se používá a poskytuje střední fixaci, která udrží vlasy na místě po celý den. Dodržováním výše uvedených tipů můžete dosáhnout plného, objemného vzhledu, který vás nezklame, ať jdete kamkoli