DOPRAVA ZDARMA OD 1800,-

TEXTURIZAČNÍ SPREJ VS SUCHÝ ŠAMPON: JAKÝ JE ROZDÍL?

1657485549

Texturizační sprej a suchý šampon jsou extrémně užitečné produkty, které byste měli mít ve svém stylingovém arzenálu. Oba jsou skvělé pro oživení vlasů druhého nebo třetího dne, ale jsou mezi nimi důležité rozdíly. Oba je zbožňujeme, ale vždy je dobré znát rozdíl mezi produkty, abyste je mohli efektivně používat.
Pojďme se na tyto dva produkty podívat více.

CO JE TO TEXTURIZAČNÍ SPREJ?
Texturizační sprej je suchý stylingový přípravek navržený tak, aby dodal vašim vlasům texturu a správné množství přilnavosti a držení. Nastříkáním texturizačního spreje na vaše suché vlasy získáte objem a plnost se vzdušnou, matnou texturou. Přemýšlejte o vlasech bez námahy. Jeho aplikace je velmi snadná – stačí nastříkat po částech do středních délek a konečků – což z něj dělá skvělou volbu pro rychlou obnovu plnosti ve vlasech druhého nebo třetího dne. Vzhledem k tomu, že sprej má mírně drsnou texturu, stylisté jej milují také pro jeho schopnost dát účesům typu shaggy, updos, copánkům a culíkům extra výdrž pro celodenní držení.

CO JE TO SUCHÝ ŠAMPON?
Suchý šampon absorbuje přebytečný maz od kořínků a zanechává vlasy čisté bez použití vody. Obvykle jsou vyrobeny z rýže nebo kukuřičného škrobu, který absorbuje mastnotu ve vlasové pokožce. Suchý šampon může být skvělým pomocníkem pro vaše vlasy, pokud potřebujete mezi mycími dny trochu času navíc!

ROZDÍL MEZI TEXTURIZAČNÍM SPREJEM A SUCHÝM ŠAMPONEM
Sprej na texturu se používá speciálně jako stylingový nástroj k dosažení liftingu, objemu a textury. Je to báječný způsob, jak vytvořit objem a plnost.  Na druhou stranu suchý šampon se používá k absorpci mastnoty a zápachu.
Takže který z nich by pro vás fungoval nejlépe?

PROČ POUŽÍVAT TEXTURIZAČNÍ SPREJ?
Texturizační sprej je rychlý a snadný způsob, jak vlasy pozvednout. Je úžasný pro styling s přidáváním objemu – zvláště ve chvíli, když chcete přidat extra va-va-voom po foukání.

Je to také skvělý způsob, jak udržet svůj styl na místě! To platí zejména pro copánky a updo účesy. Vaše vlasy mohou být obtížněji upravitelné hned po umytí, nebo možná máte přirozeně velmi hladké vlasy. Ať tak či onak, trochu texturizačního spreje dokáže zázraky pro udržení vašeho stylu na místě.

PROČ POUŽÍVAT SUCHÝ ŠAMPON?
Často jsme zaneprázdněni a držet se rutiny mytí vlasů může být náročné. Někdy vaše vlasy potřebují jen rychlé vychytání. Suchý šampon je skvělý způsob, jak toho dosáhnout. Suchý šampon může být vaším nejlepším přítelem ve dnech, kdy vaše vlasy vypadají trochu mastněji a potřebují osvěžit.

Existuje několik dobrých triků, které můžete použít, pokud jde o tento produkt, takže přejděte na náš blog o tom, co dělat a co nedělat při používání suchého šamponu, abyste si byli jistí, že jej používáte správně.

Oba tyto produkty doporučujeme těm, kteří hledají snadné řešení a rychlý styl.  
Nyní, když těmto produktům rozumíte, vaše vlasy dělí od vzhledu hodného salonu pouhý sprej!

Tak zase příště,  
DESIGNME