DOPRAVA ZDARMA OD 1800,-

NEVĚDĚLI JSTE, CO VŠECHNO SUCHÝ ŠAMPON DOKÁŽE?

Pravděpodobně už víte, že suchý šampon může být vaším BFF. Ušetří vám spoustu času, protože si nemusíte umývat vlasy každý den.

Suchý šampon je skvělý pro absorbování přebytečného mazu a nečistot, aniž byste museli mít čas nebo náladu na plnohodnotné mytí. A protože dodává vašim vlasům plnost a strukturu, je také super jako produkt pro úpravu vlasů. 

Když na to přijde, suchý šampon je dokonalým „vlasovým hackem“, který má více možností použití. Je to něco jako švýcarský nůž – prostě více funkcí! A stejně jako každý dobrý hack, nemusí být známá celá jeho skutečná flexibilita a rozmanitost použití. 

Proto jsme sestavili pár doporučení a tipů, kdy lze suchý šampon použít, které můžete vyzkoušet při používání tohoto produktu. A buďme upřímní, možná ještě někteří z vás suchý šampon nepoužíváte, protože si možná neuvědomujete jeho skvělé možnosti….pojďme na to!

Po aplikaci suchého šamponu je trpělivost cností

Po nanesení suchého šamponu (nestříkejte nepřetržitě v jedné sekci, ale použijte plynulý pohyb k rovnoměrnému pokrytí) dejte produktu časovou šanci zapracovat se a skutečně absorbovat maz od kořínků. Trvá to jen 30 sekund! Teď nečešte nebo netřepejte s hlavou, protože pokud tohle uděláte, pak bude možná nutné produkt aplikovat znovu.

Poté jej vmasírujte! 

Jakmile necháte produkt několik sekund „sedět“, aby absorboval oleje, použijte ruce k zasunutí k pokožce vlasů a suchý šampon do ní vmasírujte. Jinak nemůže dělat svou práci a jen si tam bude sedět na vlasech jako tenká helma, a to nechcete :-))

Než jdete spát

Pyžamo a…suchý šampon? Během spánku se vám nejvíce potí hlava! Takže ano, teď je správný čas. 

Zvláště pro milovníky objemu je to skvělý způsob. Už se nemusí obávat obvyklé ploché strany, na které spali, protože existuje jednoduché řešení: nastříkejte na vlasy váš oblíbený suchý šampon, abyste se probudili s objemem bez krepatosti.

Toto je osvědčená metoda, proto ji doporučujeme přidat do večerní rutiny  a uvidíte jak krásné, svěží a objemné budou vaše vlasy ráno!

Stabilní stylingové spony

Při tvarování tenkých a jemných vlasů je třeba věnovat zvláštní pozornost opatřením, která účes stabilizují. Pokud tedy chcete takové vlasy sepnout, může se stát, že vám budou spony nebo gumičky po vlasech klouzat. Pokud ale vlásenku, gumičku nebo sponu nastříkáte malým množstvím suchého šamponu, tím je udržíte na místě kam patří a vy získáte stabilní účes. 
Funguje to jako kouzlo.

Oživte svoji ofinu

Už nemusíte strkat hlavu do umyvadla, abyste si ofinu namočili a změnili její vzhled!
Oživte svou ofinu suchým šamponem v pěně a poté ji upravte. Je to tak jednoduché!

Jak lepivá je pěna Quickie.ME?

Pěna Quickie.ME je naprosto nelepivá! Nemá žádný stupeň fixace.

Pokud použiji pěnu na rovné vlasy nebo zvlněné kadeře, vrátí se vlasy do původního stavu? Mění pěna dříve provedený styling?

Ne, pokud to sami nechcete! Pokud chcete jen osvěžit kořeny, začněte s malým množstvím přípravku a pomocí masážních pohybů jej naneste a počkejte pár sekund, dokud se pěna rozpustí. Chcete-li svůj styling vylepšit (například pokud máte přirozeně nezbedné vlasy nebo už není váš účes fresh), pak dejte pěnu, abyste si s ní vlasy navlhčili a přefoukejte do požadovaného stylu. 

Lze pěnu Quickie.ME použít na mokré vlasy?

Ano, toto je další skvělý způsob, jak používat Quickie.ME. Pokud nanesete pěnu bezprostředně po mytí vlasů a před stylingem na vlhké vlasy, produkt jej ochrání před nečistotami a prodlouží svěžest. Je to také skvělý způsob jak prodloužit interval mytí u těch, kterým se vlasy mastí.

Barva vlasů je klíčová - použijte suchý šampon pro správný barevný tón vlasů.

Pokud máte tmavé vlasy, rozlučte se s matným vzhledem a nelichotivým bílým nádechem vlasů - protože tohle může způsobit tradiční suchý šampon.

Na druhé straně ti, kteří mají světlejší tóny a používají tmavý odstín suchého šamponu, skončí 
s tmavými, zbarvenými kořeny. 

Vyberte tedy tón, který nejlépe odpovídá vaší barvě.