DOPRAVA ZDARMA OD 1800,-

VLASOVÁ MASKA A JAK JI POUŽÍVAT?

0111

Potřebují vaše vlasy trochu více láskyplné péče? Chápeme to! Tepelným stylingem, barevnými úpravami a vystavením přírodním živlům můžeme naše vlasy někdy hodně zatěžovat. Vlasová pečující maska může být vaším zachráncem, který vlasům pomůže obnovit hydrataci, pružnost a lesk. Vlasové masky, které jsou často tvořeny oleji bohatými na živiny a proteiny, jsou navrženy tak, aby vašim vlasům dodaly koncentrovanou dávku výživy.

JAKÉ JSOU VÝHODY VLASOVÉ MASKY?

Výhody vlasové masky budou záviset na jejích složkách a typu vlasů, ale obecně se masky na vlasy snaží pomoci vám:

Zvrátit škodlivé účinky tepelného stylingu.
Dopřát vlasům dávku hydratace a výživy.
Posílit vlasy.
Zabránit budoucímu lámání vlasů.
Snížit  krepatění.
Zvýšit lesk pro zdravější a jemnější vzhled.
Zvýšit celkovou ovladatelnost vlasů.

JAK MÁM POUŽÍVAT MASKU NA VLASY?

Kondicionér je v podstatě „ošetření“, které používáte pravidelně, kdykoliv si umýváte vlasy. 
Maska na vlasy je navržena pro použití v méně častém cyklu. Zhruba jednou týdně nebo jednou za dva týdny, v závislosti na kondici vlasů. Pro dosažení optimálních výsledků by měla být maska začleněna do vaší rutiny péče o vlasy. Při použití záleží na tom, jestli vaše maska uzavírá vlas nebo ne. Naše maska GLOSS.ME vám vlas uzavře, takže postupujte takto:

Umyjte si vlasy šamponem a poté opláchněte.
Místo toho, abyste se rozhodli pro běžný kondicionér, vyměňte ho za ošetřující masku.
Před nanesením masky si vlasy jemně vysušte ručníkem.
Začněte s kopečkem masky v ruce a rovnoměrně ji rozetřete od středních délek ke konečkům. Pokud se snažíte masku rozmístit po vlasech, možná bude pro vás pohodlnější nanášet ji po částech do sekcí.
Masku nechte působit 3 až 5 minut, v průběhu doby působení vlasy pročešte hřebenem s širokými zuby.
Vypláchněte ji dobře.

Náš tip: Můžete nechat naši hydratační masku Gloss.ME tak dlouho na vlasech, jak potřebujete pro získání požadované dávky výživy, hydratace a lesku. A bez obav! Vaše vlasy nebudou prodlouženou dobou působení nijak zatíženy! 

MOHU POUŽÍT KONDICIONÁR A OŠETŘUJÍCÍ MASKU PŘI STEJNÉM MYTÍ?

Při použití masky byste měli přeskočit svůj běžný krok s kondicionérem. Důvodem je to, že když si myjete vlasy, otevíráte vlasovou kutikulu. Při aplikaci kondicionéru uzavřete kutikulu, která zachytí vlhkost a živiny z kondicionéru. Pokud byste masku na vlasy nanesli až po kondicionéru, nebude to mít žádný dopad, protože kutikula již byla uzavřena.

MOHU POUŽÍVAT VLASOVÉ MASKY NA KERATIN NEBO BAREVNĚ UPRAVENÉ VLASY?

Nemůžeme mluvit za všechny značky, ale GLOSS.ME Hydrating Treatment Mask  od DESIGNME je bezpečná pro všechny typy vlasů, včetně barvených vlasů a vlasů ošetřených keratinem!

Doufáme, že vám tento příspěvek pomohl lépe porozumět tomu, jak začlenit masky pro ošetření vlasů do vaší rutiny péče o vlasy. Vaše příště: silné a zdravé vlasy!

Mějte se, ozveme se zase,
tým DESIGNME