DOPRAVA ZDARMA OD 1800,-

JAK MÍT PLNĚJŠÍ A OBJEMNĚJŠÍ VLASY

Jak mít plnější a objemnější vlasy. . . . když takové nemáš? Kdo by nechtěl luxusní vlasy jak z obálky časopisu? Sníme o tom každý. Bohužel, nejsme všichni požehnáni přirozenou kvalitou ...

 Jak mít plnější a objemnější vlasy

Jak mít plnější a objemnější vlasy. . . . když takové nemáte?
Kdo by nechtěl luxusní vlasy jak z obálky časopisu? Sníme o tom každý…

Bohužel, nejsme všichni požehnáni přirozenou kvalitou. Někteří z nás tomu musí věnovat skutečné velké úsilí, aby vlasy ožily objemem a plností. 

Dobrou zprávou je, že je naprosto možné mít bombastické vlasy, bez ohledu na to, jaký typ vlasů máte.

Zde jsou naše tipy, jak mít zdravé, plnější a objemnější vlasy - i když jste se s nimi nenarodili.

● Pamatujte, že pečovat o vlasy by se mělo jak zvenčí, tak zevnitř. Jídlo, které jíme, je v rámci péče o vlasy často přehlíženo. Pokud jste fanouškem zdravých tuků (zdravíme guacamole!), je to skvělá zpráva. Dobré bílkoviny a omega-3 kyseliny poskytují základní živiny, díky nimž budou vaše vlasy silnější. Doplňte svůj jídelníček olivovým olejem, lososem, ořechy, zeleninou a ovocem... a samozřejmě avokádem.

● Za zmínku stojí také to, že užívání doplňků stravy zaměřených na vlasy se v některých případech ukazuje jako prospěšné. Spolu se zdravou výživou může přinést úžasné výsledky. Nevýhodou je, že musíte být trpěliví. Tady neexistuje rychlý způsob, jak získat silnější vlasy, takže můžete očekávat výsledky za několik měsíců.

● Každodenní kartáčování pomáhá zlepšit cirkulaci pokožky a odstranit odumřelé buňky z vlasové pokožky a také vyčesat běžně vypadané vlasy. Ohledně česání je ale třeba mít na paměti několik ukazatelů. Když jste právě vyšli ze sprchy a máte mokré vlasy, vysušte je povrchově ručníkem, ale hned si je nečešte. Je lepší  vlasy u kořínků „pročesat „jen prsty, což vám pomůže k objemu v kořenové oblasti. Aplikujte na vlasy stylingový produkt a poté vlasy pročešte v délkách. U kořínků to prostě udělejte vše rukama. Mokré vlasy začněte česat od konečků, zabráníte tím zacuchávání. Při každodenním česání vlasů postupujte od středních délek ke konečkům. Vždy se tedy vyvarujte kartáčování jemné a křehké oblasti u kořínků. Při výběru kartáče zvolte keramiku, ne plast. Plast poškodí vaše vlasy a nabije je statickou elektřinou. Pro maximalizaci objemu vlasy fénujte přes kulatý kartáč.

● Pro větší objem a okamžitý efekt můžete vlasy sušit tak, že si je vyfénujete v předklonu. Tímto způsobem budete bojovat s gravitací, aby vaše vlasy byly plnější a nadýchanější.

● Správně vybrané vlasové přípravky hrají klíčovou roli při přidávání objemu vašim vlasům.  Objemové přípravky jako šampon, kondicionér, pudr, pěna a texturovací sprej dodají vašim vlasům vzhled, který potřebují pro viditelnou plnost. Podívejte se na naši objemovou kolekci Puff.ME!

● Objem vlasů začíná od kořínků. Pro větší objem použijte stylingový pudr Puff.ME nebo Puff.ME Light. Mrkněte na  naši kolekci Design.ME Volumizing.

● Pomocí texturovacího spreje, jako je Puff.ME Dry Texturizing Spray, zvýrazníte texturu a přidáte objem.