DOPRAVA ZDARMA OD 1800,-

JAK POUŽÍVAT OBJEMOVÝ PUDR JAKO PROFÍK!

1657707113

Objemové pudry vzaly kosmetický průmysl útokem – a to z dobrého důvodu! Představují snadný způsob, jak dodat vlasům extra šmrnc a mohou doslova posunout jakýkoli účes na další úroveň. Objemové pudry zvednou vlasy u kořínků a dodají jim objem, objem a zase objem. A neděláme si legraci, když říkáme, že se snadno používají! Jediné, co uděláte, je to, že nadzvednete vlasy po částech, „pumpnete“ pudr a vlasy jemně od kořínků načechráte. Voila! Přirozeně vypadající objem v minutě. Objemové pudry mají také mírně přilnavou texturu, takže jsou skvělé pro přidání plnosti do culíků, zapletených copánků a up-dos.

Věděli jste, že... PUFF.ME objemový pudr byl vůbec prvním produktem DESIGNME a byl také prvním objemovým pudrem v aplikátoru na trhu? Už jste ho vyzkoušeli?

POUŽÍVEJTE OBJEMOVÝ PUDR JAKO PROFESIONÁL

Pojďme na styling!

•    Nadzvedněte sekce vlasů
•    Nastříkejte jedno až dvě pumpnutí pudru ke kořínkům
•    Konečky prstů jemně vmasírujte produkt ke kořínkům
•    Masírujte směrem nahoru k temeni hlavy, abyste vytvořili lifting
•    Lehce vlasy rozcuchejte dle potřeby
•    Opakujte postup na různých částech, dokud nedosáhnete požadovaného vzhledu

Výsledek? Přirozeně vypadající objem.

Můžete se zastavit tady, NEBO teď může být ideální čas na zapletení copu nebo up-do. Objemový pudr dodává dokonalé množství textury a fixace pro styling.

TIPY A TRIKY

APLIKUJTE NA SUCHÉ VLASY

Tento produkt funguje nejlépe při použití na suché vlasy.

ZAČNĚTE S MALÝM MNOŽSTVÍM A PŘIDÁVEJTE

Tento produkt má schopnost vrstvení pro silnější držení. To znamená, že může být jak jemný, tak extra silný, jak chcete. Jakmile si vlasy rozdělíte, aplikujte pudr u kořínků, počínaje malým množstvím. Vmasírujte produkt a ujistěte se, že jste s výsledkem spokojeni. Pokud chcete více va-va-volume, pokračujte v přidávání po malých dávkách, dokud nedosáhnete požadovaného vzhledu.

SPÁRUJTE PUDR S TEXTURIZAČNÍM SPREJEM

Všechny skvělé věci přicházejí v páru – víno a sýr, jahody a smetana a… pudr pro objem a texturizační sprej! Toto duo se navzájem velmi dobře doplňuje. Objemový pudr se zaměřuje na pozvednutí vašich kořínků, zatímco texturizační sprej cílí na dodání objemu a plnosti ve středních délkách a konečcích. Pokud je použijete společně, získáte objem od kořínků až po konečky. Jako dva hrášky v lusku, náš pudr pro objem a suchý texturizační sprej pocházejí z naší řady PUFF.ME, která byla speciálně navržena tak, aby vám poskytla vlasy plné objemu.

Jaké jsou výhody objemového pudru?

•    Snadná aplikace
•    Okamžitý objem a plnost
•    Ideální pro vytváření vysokých culíků, zapletených copánků a up-dos
•    Absorbuje mastnotu a je vhodný pro styling druhého (nebo třetího) dne
•    Dlouhotrvající, jedna aplikace vydrží několik dní
•    Náš pudr je ve vlasech neviditelný

Doufáme, že vám tyto tipy pomohly! Pokud jste připraveni začlenit objemový pudr do vaší vlasové rutiny, pak už nebudete mít žádný „den splihlých vlasů“, protože pudr zanechá vaše vlasy pokaždé znatelně objemné. To je skvělá zpráva!

Ozveme se zase! Tým DESIGNME