DOPRAVA ZDARMA OD 1800,-

ZIMNÍ RUTINA PÉČE O VLASY

vlasova-maska

Je tu opět to roční období: zima je tady! Zatímco chladné měsíce mohou přinést spoustu zábavy a příjemných aktivit, jako je horká čokoláda u krbu, tyto měsíce se také rovnají nedostatku vlhkosti ve vzduchu, což vede k suchu a matnosti našich vlasů 
a pokožky. V těchto měsících je důležité upravit naši rutinu a klást větší důraz na hydrataci a výživu. Naštěstí máme perfektní možnosti, jak přivést vaše vlasy zpět k životu!

KROK 1: ZAČNĚTE S PŘEDMYTÍM
Použití ošetření před šamponováním vlasů může být super prospěšné. Šamponování může často zbavit vlasy vlhkosti, takže sérum před ošetřením může přidat intenzivní péči a ochrannou vrstvu, která pomůže uzamknout hydrataci.

Doporučujeme aplikovat GLOSS.ME Har Serum do suchých vlasů, zaměřit se na střední délky až konečky a nechat působit 5 minut před mytím vlasů.

KROK 2: DVOJÍ ČIŠTĚNÍ POMOCÍ HYDRATAČNÍHO BEZSULFÁTOVÉHO ŠAMPONU
Věděli jste, že sulfáty mohou přispívat k suchým vlasům? Je to proto, že sulfáty mohou zbavit vaše vlasy jejich přirozených olejů a dokonce dráždit pokožku hlavy.

V tomto kroku doporučujeme dvojité čištění (ano, mytí dvakrát!) a doplnění hydratace a lesku vlasů pomocí našeho hydratačního šamponu GLOSS.ME, zcela bez škodlivých sulfátů a parabenů.

KROK 3: APLIKACE PEČUJÍCÍ MASKY 
Masky pro ošetření vlasů mohou nabídnout spoustu jedinečných výhod, z nichž všechny budou nakonec záviset na složkách masky a typu vašich vlasů. Obecně však platí, že vlasové masky vám pomohou dosáhnout těchto bonusů:

Lesklé, hebké vlasy.
Přidaná hydratace.
Snížení lámání vlasů.
Snížení krepatění.
Zdravější, silnější vlasy.
Výborná ovladatelnost vlasů.

V tomto kroku naneste hydratační masku GLOSS.ME Hydrating Treatment Mask od středních délek ke konečkům a nechte 5 minut působit, poté opláchněte. Tato jedinečná receptura olejů a proteinů, bohatá na esenciální mastné kyseliny a vitamíny, hydratuje a vyživí vaše vlasy.

KROK 4: POUŽÍVEJTE BEZOPLACHOVÉ OŠETŘENÍ
Bezoplachové produkty jsou ideální nejen pro doplnění vlhkosti, ale také pro ochranu před poškozením teplem a pomáhají rozčesat vlasy.

Jakmile vyjdete ze sprchy a budete připraveni na úpravu vlasů, doporučujeme nejprve nanést na vlasy bezoplachovou kůru FAB.ME Leave-in Treatment a poté důkladně vlasy rozčesat. FABB.ME pomůže rozčesat vlasy, zlepší hydrataci, ochrání je před poškozením teplem a pomůže zvládnout krepatění.

KROK 5: APLIKOVAT SÉRUM
Dobré sérum je k nezaplacení. Sérum může fungovat jako další vrstva ochrany a zabránit krepatění vlasů. Naše vlasové sérum GLOSS.ME Hair Serum je skvělou volbou, protože je naplněno vyživujícími složkami, jako je olej ze semen konopí sativa, které pomáhá dodat beztížný lesk, hydrataci a eliminuje krepatění. Pokud používáte vlasové sérum GLOSS.ME, rovnoměrně rozetřete několik pumpiček do vlasů se zaměřením na střední délky až konečky.

KROK 6: STYL PODLE POŽADAVKŮ
Vyfoukejte a upravte vlasy podle potřeby! V tomto okamžiku můžete vždy přidat vlasové sérum GLOSS.ME do suchých vlasů.

Doufáme, že vám tato zimní rutina péče o vlasy pomůže v boji s jakýmkoli poškozením, které mohou vaše vlasy způsobit chladnější měsíce a samozřejmě vám dá ten lesklý, nádherný vzhled, díky kterému vaši přátelé řeknou: 
„Jak to, že tvoje vlasy vypadají tak zdravě? "

Brzy se vrátíme s dalšími tipy!  
Tým DESIGNME