DOPRAVA ZDARMA OD 1800,-

SLOŽENÍ: CANNABIS SATIVA SEED OIL

1647874526

Konopí mělo vždy kolem sebe stigma a je také středem kontroverzí. Nicméně, vzalo kosmetický průmysl útokem, a to z dobrých důvodů. V DESIGNME jsme si prosadili tuto přísadu do vlasové péče a přidali ji do jedné naší nejoblíbenější řady, kolekce GLOSS.ME. Tato řada se zaměřuje na hydrataci a lesk, takže přidání super-hvězdné složky, jako je olej ze semen Cannabis Sativa, má svůj význam.

CO JE OLEJ Z SEMEN CANNABIS SATIVA
Cannabis Sativa Seed Oil, také běžně známý jako olej z konopných semínek, je za studena lisovaný olej, extrahovaný ze semen konopí a obsahuje spoustu minerálů, vitamínů a živin, které všechny hrají velkou roli, pokud jde o dodání lesku a hydratace vlasů. 

JAKÉ JSOU VÝHODY 
Cannabis Sativa Seed Oil je pozoruhodný pro své vlastnosti proti krepatosti a zvýšení hydratace. Je bohatý na mastné kyseliny, včetně omega-3 a omega-6, které stimulují růst vlasů. Tyto živiny si naše tělo nedokáže vyrobit přirozeně, takže je musíme získávat z doplňků nebo stravy.
Konopná semínka skutečně obsahují mnoho důležitých živin, vitamínů a minerálů, mezi které patří: kyselina gama-linolenová, vitamin D, vitamin E, fytosteroly, hořčík nebo chlorofyl.

KDYŽ JE OLEJ ZE SEMEN CANNABIS SATIVA OBSAŽEN V PRODUKTU PÉČE O VLASY

• Minimalizuje absorbování vlhkosti do vlasů. Tato ochrana je velmi prospěšná, protože když vaše vlasy absorbují příliš mnoho vlhkosti, způsobuje to výsledky, jako je krepatění.

• Hydratace! Je to přírodní zvlhčovač, který zabraňuje vysušování a podráždění.

• Má pozitivní vliv na strukturu vlasů. Posiluje, zlepšuje pevnost vlasů a zároveň je udrží jemné.

• Zlepšuje elasticitu, zabraňuje lámáním a třepení vlasů. 

• Zjemňuje a dodává lesk.

Pokud máte suché, poškozené vlasy, vlasová péče s obsahem oleje ze semen Cannabis Sativa může být pro vás fantastickou volbou. Spolu s okamžitým uspokojením můžete také těžit z dlouhodobých výsledků.

Jste připraveni přidat Cannabis sativa Oil do své rutiny péče o vlasy? Slibujeme, že nezklame!

Tým DESIGNME